Dodatki do dziecięcego pokoju - grafiki ścienne

/
3 Comments
Dziś garść obrazków do pokoju dziecięcego (i nie tylko).

Mam dość niespokojną naturę. Uwielbiam zmiany wokół siebie. Zmieniam w domu coś niemalże każdego dnia. A to zdejmuję zasłonki i wieszam inne, a to wymieniam poszewki na poduszkach, narzuty na łóżkach itd. Ta sama kwestia dotyczy obrazków, które wiszą u nas na ścianach.
Mój Mąż się często zastanawia, po co ciągle coś zmieniać, przewieszać, przestawiać, ale my kobiety, natury zmienne, tak już mamy! Ciągle chcemy upiększać świat wokół nas.
Przeszukałam Internet w poszukiwaniu darmowych plakatów, którymi mogłabym ozdobić pokój Syna. Znalazłam mnóstwo świetnych grafik, które wykorzystam u mnie. ale którymi także chcę podzielić się z Wami. Koncentrowałam się głównie na "męskich" obrazkach, choć większość z nich to uniwersalne grafiki, zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek.

I inne świetne. By przenieść się do źródła, wystarczy kliknąć na obrazek.

Mam nadzieję, że coś przypadnie Wam do gustu :)


źródła:
http://orchardgirls.blogspot.com/
http://littleinspiration.com/
http://littleretreats.com/
http://www.mrprintables.com/
http://www.irocksowhat.com/
http://lostbumblebee.blogspot.com/
http://sharonrowanphotodesign.blogspot.com/
http://www.moritzfineblogdesigns.com/
http://www.mypinkplum.pl/
Mogą ci się spodobać

3 komentarze:

 1. W sieci jest sporo darmowych grafik. Jednak mało w języku polskim. Angielski mnie nie przekonuje, więc jak już szukam to takich bez napisów. ;) Miś jest świetny!

  OdpowiedzUsuń
 2. Super grafiki. Ja postanowiłam jakiś czas temu, że do pokoju dzieci zrobię coś sama i... tak mi schodzi teraz już kilka miesięcy na myśleniu o tym, a ściany puste. Chyba jednak ściągnę coś z sieci ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetne! Bardzo mi się podobają :)
  Pozdrawiam, M.

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.